SEKTÖRÜN YILDIZLARI DERGİSİ’NE

21 October 2023

SEKTÖRÜN YILDIZLARI DERGİSİ’NE

Sektörün Yıldızları Dergisi’nde 01.10.2023 tarihinde yayımlanan “Av. Zeynep Kesik En Başarılı Avukat Ödülünün Sahibi Oldu” başlıklı haberde, “2015 yılında Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu tarafından Yılın Kadın Avukatı Seçildi” haber içeriğine yer verilmiş olup, federasyonumuz bahsi geçen avukat hakkında böyle bir seçim yapılmadığı gibi federasyonumuzun adının geçtiği bu haber gerçeği yansıtmamaktadır. Böyle bir olaydan haberimizin olmadığı, adımızın geçtiği haberin yanlış olduğu kamuoyuna saygı ile duyurulur.

TÜRKİYE KADIN DERNEKLERİ FEDERASYONU

Click to read more

Other News

11 December 2020

Pakistan mahkemesi, bekaret testinin Anayasa'ya aykırı olduğuna karar verdi

Pencap eyaletinin başkenti Lahor'da Yüksek Mahkeme cinsel saldırı mağdurlarına yapılan bekaret testlerinin 'yasadışı ve Anayasa'ya aykırı' olduğuna karar verdi.

Detail
17 December 2020

Halkın susması isteniyor

AKP’nin torba yasaya koyduğu teklifin geri çekilmesini isteyen avukat Sedat Durna, anayasal haklara dikkat çekti. Canan Güllü ihbarla derneklere kayyım atanabileceğini belirtti. Hilal Esmer, Yoksulluk, şiddet konuşulmasın isteniyor dedi.

Detail
02 November 2012

Kadınlardan STÖ tasarısına tepki: İstediklerini yapamayacaklar

Dernek ve vakıflara kayyım atamasını kolaylaştıran kanun teklifini “örgütlenme ve ifade özgürlüğüne saldırı” olarak değerlendiren kadınlar, “Bu yasayla yapmak istediklerini yapamayacaklar çünkü kadınlar artık susmuyorlar, susmayacaklar” dedi.

Detail