اخبار

23 سپتامبر 2021

Canan Güllü: Bugün, o hayalin vücut bulmuş halini gördüm

Kocaeli’nde girişimci kadınların yeni iş fikirleri geliştirmesini sağlayarak üretimde katma değer yaratmalarını amaçlayan İzmit Belediyesi Kadın Girişimciler Merkezi (İZGİM), bugün törenle hizmete girdi.

جزئیات
23 سپتامبر 2021

Canan Güllü, İZGİM açılışında Hürriyet’i yalnız bırakmayacak

Kadınlara her platformda destek veren, ekonomik ve sosyal yönden güçlenmeleri, üretime ve istihdama katılmaları için pozitif ayrımcılık sergileyen İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in özellikle kadınların korunması ve desteklenmesiyle ilgili çalışmalarında yanında olan Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü bugün Kadın Girişimciler Merkezi’nin açılışına da katılacak.

جزئیات
23 سپتامبر 2021

İzmit Belediyesi Kadın Girişimciler Merkezi (İZGİM) hizmete girdi

Kocaeli’de girişimci kadınların yeni iş fikirleri geliştirmesini sağlayarak üretimde katma değer yaratmalarını amaçlayan İzmit Belediyesi Kadın Girişimciler Merkezi (İZGİM), törenle hizmete girdi.

جزئیات
10 جولای 2021

Çığlığınız varsa, atın!

İnsan olmak, insan kalabilmek neden çok zor? Ya da cezalar mı bizi insan yapacak? Uygulanmayan cezalar mı?..

جزئیات
10 جولای 2021

Murat Yetkin yazdı: Güllü, Erdoğan’ın kadın toplantısı davetini neden reddetti?

Murat Yetkin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu (TKDF) Başkanı Canan Güllü'yü Beştepe'ye davet ettiğini, Güllü'nün neden ve nasıl reddettiğini detaylarıyla aktardı.

جزئیات
10 جولای 2021

Israrlı takibe ceza 'önümüzdeki yargı paketine' kaldı

Yeni yargı paketiye boşanmış eşe karşı suçlar ağır ceza kapsamına giriyor. Kadın örgütleri ve muhalefet 'ısrarlı takip'e ağır ceza isterken AK Parti bunun için 'önümüzdeki yargı paketi'ni işaret etti.

جزئیات