اخبار

18 اکتبر 2021

Şiddet Artıyor, Daha Çok Sığınak Yapılmalı

Kadın cinayetleri ve erkek şiddet her geçen gün artarken iktidar ise kadınları korumuyor. Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu (TKDF) Başkanı Canan Güllü, sığınak sayısının yetersizliğine dikkat çekti.

جزئیات
18 اکتبر 2021

“Aranmaz Dediğimiz Yerlerden De Talepte Bulunulması En Sevindiğimiz Şey

Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü, Aile İçi Şiddet Acil Yardım Hattı’ndan gelen çağrıların farklı şehir ve ülkelerde yaygınlaştığını belirterek, “Bu infografiklerin içinde en çok sevindiğimiz de aranmaz dediğimiz yerlerde erkeklerin babaların kardeşlerin de kız ya da ablamız şiddet görüyor yardımcı olun diye talepte bulunulması” dedi.

جزئیات
18 اکتبر 2021

Canan Güllü, İZGİM Açılışında

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ile kadınların korunması ve desteklenmesi için işbirliği yapan ve İZGİM’in açılışı için İzmit’e gelen Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü İZGİM açılışında Hürriyet’i yalnız bırakmayacak.

جزئیات
18 اکتبر 2021

Selçuk’ta Şiddete Dur Diyecek İmza

Efes Selçuk Belediyesi ile Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu arasında “Acil Yardım Hattı İş birliği Protokolü” imzalandı. İmzalanan protokolle Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Aile İçi Şiddet Acil Yardım Hattı olan 0212/0549 656 96 96 numaralı hattın bilinirliğinin artırılması amacıyla Efes Selçuk Belediyesi tarafından çalışmalar yürütülecek.

جزئیات
18 اکتبر 2021

Selçuk'ta Kadınlar için 'Acil Yardım' Hattı Kuruldu

Efes Selçuk Belediyesi ile Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu arasında "Acil Yardım Hattı İş birliği Protokolü” imzalandı.

جزئیات
18 اکتبر 2021

Selçuk’ta Şiddete Karşı Acil Yardım Hattı İş Birliği Protokolü

Efes Selçuk Belediyesi ile Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu arasında "Acil Yardım Hattı İş birliği Protokolü” imzalandı. İmzalanan protokolle Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Aile İçi Şiddet Acil Yardım Hattı olan 0212/0549 656 96 96 numaralı hattın bilinirliğinin arttırılması amacıyla Efes Selçuk Belediyesi tarafından çalışmalar yürütülecek.

جزئیات