اخبار

08 اکتبر 2021

Kuşadası'nda Acil Yardım Hattı İşbirliği Protokolü İmzalandı

Aydın'da Kuşadası Belediyesi, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu (TKDF) ile 'Acil Yardım Hattı' iş birliği protokolü imzaladı. Protokol ile şiddet veya istismara maruz kalan Kuşadalı kadınlar, hukuki ve psikolojik destek ile danışmanlık ihtiyaçlarını karşılamak için federasyonun acil yardım hattını arayabilecek.

جزئیات
08 اکتبر 2021

Aydın'da Kadın Dostu Kuşadası'nda 'Acil Yardım Hattı' Desteği

Aydın'da Kadına yönelik şiddetin önüne geçmeyi amaçlayan Kuşadası Belediyesi, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu (TKDF) ile ‘Acil Yardım Hattı’ işbirliği protokolü imzaladı.

جزئیات
08 اکتبر 2021

Kadın Dostu Kuşadası

Kadına yönelik şiddetin önüne geçmeyi amaçlayan Kuşadası Belediyesi, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu (TKDF) ile ‘Acil Yardım Hattı’ iş birliği protokolü imzaladı. Protokol ile şiddet veya istismara maruz kalan Kuşada'lı kadınlar, hukuki ve psikolojik destek ile danışmanlık ihtiyaçlarını karşılamak için federasyonun acil yardım hattını arayabilecek.

جزئیات
08 اکتبر 2021

Kadın Dostu Kuşadası Belediyesi'nden Anlamlı Protokol

Kadına yönelik şiddetin önüne geçmeyi amaçlayan Kuşadası Belediyesi, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu (TKDF) ile ‘Acil Yardım Hattı’ iş birliği protokolü imzaladı. Protokol ile şiddete veya istismara maruz kalan Kuşadalı kadınlar, hukuki ve psikolojik destek ile danışmanlık ihtiyaçlarını karşılamak için federasyonun acil yardım hattını arayabilecek.

جزئیات
08 اکتبر 2021

Kuşadası Belediyesi Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu ile Protokol İmzaladı

Kadına yönelik şiddetin önüne geçmeyi amaçlayan Kuşadası Belediyesi, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu (TKDF) ile ‘Acil Yardım Hattı’ iş birliği protokolü imzaladı. Protokol ile şiddet veya istismara maruz kalan Kuşadalı kadınlar, hukuki ve psikolojik destek ile danışmanlık ihtiyaçlarını karşılamak için federasyonun acil yardım hattını arayabilecek.

جزئیات
23 سپتامبر 2021

Safranbolu Belediyesi ile “Acil Yardım Hattı” Protokolü İmzalandı

Safranbolu Belediyesi ile Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu arasında “Acil Yardım Hattı” iş birliği protokolü imzalandı.

جزئیات