Bizden Haberler

23 Eylül 2021

Karabük'te Kadın Üretici Pazarı Açıldı

Belediye Başkanı Elif Köse'nin girişimleri ile uzun zamandır planlanan ve sadece kadınların kendi ürettikleri ürünleri satabilecekleri Kadın Üretici Pazarı hizmete açıldı. Yenimahalle, Somuncu Baba Sokak'ta bulunan pazar alanındaki açılışa Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Belediye Başkanı Elif Köse, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Detay
23 Eylül 2021

Karabük'te Kadın Üretici Pazarı'nın açılışı gerçekleştirildi

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde sadece kadınların kendi ürünlerini satabilecekleri Kadın Üretici Pazarı'nın açılışı gerçekleştirildi.

Detay
23 Eylül 2021

Safranbolu Kadın Üretici Pazarı Açıldı

Karabük’te ilk ve örnek proje olan Safranbolu Kadın Üretici Pazarı’nın açılışı gerçekleşti. Kadın üreticilerin el emeği göz nuru eserlerini sergileyip satabildiği pazarda kadınlar hem sosyalleşme imkanı buluyor hem de ev ekonomine katkıda bulunuyor.

Detay
23 Eylül 2021

İstiklal mücadelesinde biz kadınlar varız; belediye hizmetlerinde de biz varız

İzmit Belediyesi Kadın Girişimciler Merkezi (İZGİM), bugün törenle hizmete girdi. İzmit Belediye Başkanı CHP’li Fatma Kaplan Hürriyet’in ev sahiplinde yapılan törene, CHP ve İyi Parti’den milletvekilleri ile çok sayıda yönetici, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü ve vatandaşlar katıldı. Akşener, açılış öncesinde İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile birlikte Atatürk Müzesi’ni de ziyaret etti.

Detay
23 Eylül 2021

Bütün hayalimiz, yerel yönetimlerdeki kadının temsilinin bütün ülkeye ve Meclis’e taşınması

Kocaeli’nde girişimci kadınların yeni iş fikirleri geliştirmesini sağlayarak üretimde katma değer yaratmalarını amaçlayan İzmit Belediyesi Kadın Girişimciler Merkezi (İZGİM), bugün törenle hizmete girdi. İzmit Belediye Başkanı CHP’li Fatma Kaplan Hürriyet’in ev sahiplinde yapılan törene, CHP ve İYİ Parti’den milletvekilleri ile çok sayıda yönetici, Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü ve vatandaşlar katıldı. Akşener, açılış öncesinde İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile birlikte Atatürk Müzesi’ni de ziyaret etti.

Detay
23 Eylül 2021

Canan Güllü İZGİM açılışında Hürriyet’i yalnız bırakmadı

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ile kadınların korunması ve desteklenmesi için işbirliği yapan ve İZGİM’in açılışı için İzmit’e gelen Türkiye Kadın Dernekleri Federasyon Başkanı Canan Güllü, “Yerel yönetimlerde kadın yönetici olmasının farkını gördük” dedi.

Detay